Ethereum Balinaları Bu Altcoin’leri Biriktirmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasası, son 3-4 gün içinde 800 milyar dolarlık piyasa değerinin altına düşerek güçlü satış baskısı ile karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, Chainlink (LINK), Tron (TRX) ve Litecoin (LTC) gibi birkaç altcoin, yatırımcıların ilgisini tazeleyerek piyasa düzeltmesine meydan okudu.

Bitcoin ve Ethereum ağır bir düzeltme altındayken, Chainlink (LINK) iyi bir yükselişe tanık oldu. 

Yazının yazıldığı an itibariyle, Chainlink (LINK) %3 artışla 5,93 $’dan işlem görüyor. Bu yükseliş, Chainlink adres etkinliği şu anda keskin bir yükselişte olduğu için gerçekleşti. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment şunları bildirdi:

Chainlink , Bitcoin ve Ethereum düşmesine rağmen hafif bir +%3 sıçradı. Daha büyük hikaye, LINK’in yaklaşık olarak FTX iflası meydana geldiğinde artmaya başlayan ve hala bir yılın en yüksek seviyelerinde olan ani aktif adres artışıdır.

chainlink adres aktivitesi
Kaynak: Santiment

Yazım zamanı itibariyle, Tron’un yerel kripto para birimi TRX, %2,58 artışla 0,05132 $ fiyat ve 4,7 milyar $ piyasa değeri ile işlem görüyor. Altcoin ayrıca haftalık grafikte pozitif bölgede işlem görüyor.

Bu ayın başlarında, Tron DAO önemli bir dönüm noktası paylaştı. 7 Kasım – 13 Kasım arasındaki dönemde, Tron blok zinciriyle ilişkili toplam hesap sayısı 119.949.499’a ulaştı ve toplam işlem sayısı 4.19 milyara ulaştı. Tron için blok zincir yüksekliği 45,83 milyonu aştı ve toplam kilitli değer (TVL) 12,3 milyar dolara ulaştı.

Litecoin (LTC), şu an itibariyle güç gösteren ve 4,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle 61 dolardan %1,55 artışla işlem gören bir diğer altcoin. Ayrıca LTC, piyasa değerine göre en büyük on beşinci kripto para birimi haline geldi. Son yedi gün içinde LTC fiyatı %6,40 arttı. Hafta başında Litecoin Foundation, blockchain için önemli bir kilometre taşını paylaştı.

Ethereum Balinaları Altcoin Alımına Devam Ediyor

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), FTX iflasının alıcı tarafında. Bir FTX hacker’ının büyük miktarda Ethereum (ETH) biriktirdiği haberi, büyük bir dump’ın geleceğine dair endişelere yol açtı. Sonuç olarak, ETH fiyatı son piyasa kargaşasında 1.100 doların altına düştü.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Twitter'ın Yeni CEO'su Linda Yaccarino, Dogecoin ve Shiba Inu'yu Takip Ediyor

Bununla birlikte, zincir üstü veriler, Ethereum balinalarının sonunda birikime devam ettiğini gösteriyor. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment şunları bildirdi:

Ethereum’un büyük balinaları (10.9 milyon dolardan 1.09 milyar dolara kadar tutan) dün ~ 1.03 milyar dolar değerinde 947.940 dolar daha ETH ekledi. 

ethereum balinalarının transferleri
Kaynak: Santiment

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu