Ethereum Balinaları Chiliz (CHZ) Satın Alıyor, Ralli Devam Edecek mi?

Chiliz (CHZ), son gerilemenin ortasında en büyük 100 dijital varlık arasında en çok kazanan kripto olarak ortaya çıktı. CHZ, fiyatı son 30 gün içinde %130’un üzerinde arttığı için metriklerde üst sıralarda yer alıyor.  Uzmanlar, bu rallinin devam edebileceğini öne sürüyorlar.

Chiliz ticaret hacmi fırladı

Santiments’a göre, balina işlemleri 29 Mart 2022’den bu yana en yüksek ağ miktarına ulaştı. Chiliz fiyatı o gün 0.3008 $ fiyat seviyesine dokunmaya devam etti.

Zincir üzerindeki izleyici, ralli daha da devam etme potansiyeline sahip olsa da balinanın bu ralli sırasında hala kâr elde ettiğini belirtti.

Whalestats, Chiliz’in son 24 saatteki en büyük 2000 Ethereum (ETH) balinaları arasında ticaret hacmine göre ilk 10 tokenin listesine girdiğini bildirdi. Bu arada, Chiliz aynı zamanda balinalar tarafından en çok satılan listesinde de duruyor. Bu, büyük balinaların kârlarını rezerve ettiğini gösteriyor.

Chiliz, son dört haftada %150’nin üzerinde bir artış kaydetmeyi başardı. Bu artış, CHZ’nin ilk 40 kriptoya girmesine yardımcı oldu. Chiliz, yazım zamanında ortalama 0,2435 dolar fiyattan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %13 artarak 856 milyon dolara ulaştı. CHZ, 1,46 milyardan fazla bir piyasa değerine sahip.

CHZ destek alıyor mu?

Fan token platformu Socios.com’un İtalya’da düzenleyici onayını aldı. Bu, sanal para birimleri ve dijital cüzdanlar için hizmet sunmalarını sağlayacak. Bu duyuru Chiliz tokenlerinin yükselmesine neden oldu.

Bitpanda pro’ya göre Chiliz fiyatı, direnci 0.22 $ seviyesinde kırdığı için sadece üç gün içinde %25 civarında yükseldi. Bu, Nisan ortasından bu yana en yüksek nokta olarak işaretlendi. Taraftar tokenlerinin, düşen takozun üstesinden geldikleri için 18 Haziran 2022’den bu yana yükselişte olduğundan bahsetti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk, Twitter'ın Logosunu Neden Dogecoin Olarak Değiştirdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu