Ethereum (ETH) Yükseliş Fırsatı Arıyor

Bir Bloomberg makalesine göre, piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi geri dönüş için bir temel buldu. Ether 880 dolara düştü ve piyasada çok sayıda büyük tasfiyeye neden oldu ve bu da varlığın performansı üzerinde daha da fazla baskı yarattı.

19 Haziran’da Ether, Pazar günü başarıyla 1.279 dolara yükseldi ve ardından hala ETH için kilit destek bölgesi olmaya devam eden 1.200 dolara geri döndü. Uygun bir şekilde, 200 WMA tam olarak yukarıda belirtilen fiyata oturuyor, bu nedenle ikinci en büyük kripto para biriminin son 4 günde konsolide olmasının nedeni bu.

Ethereum (ETH) Yükseliş Fırsatı Arıyor 2
Kaynak: TradingView

Makalenin önerdiği gibi, tokenler sadece bir hafta önce gördüğümüz “en kötü seviyelerinde” ve şu anda bazı istikrar belirtileri gösteriyor. 

Ancak varlık destek seviyesinde rahatça otururken, kripto para piyasasında ilk ve genellikle zayıf 21 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmak için yeterli satın alma gücü yok.

Hacim göstergesi ayrıca, varlığa girişler düşük seviyede kaldığı için Ether’in piyasada yeterince iyi performans göstermediğini ve yaklaşan bir düşüş eğiliminin ilk sinyali olan azalan bir hacim trendi oluşturduğunu gösteriyor.

Ne yazık ki, Ethereum’un Nisan ayından bu yana keskin bir düşüş trendinde kaldığı ve 200-WMA’nın üzerinde bir dayanak kazanması gerektiğinden, tersine çevrilmiş veya hatta konsolide edici bir varlık olarak kabul edilmesi için uzun bir yolu var.

Yazım zamanında, Ethereum son 24 saatte yaklaşık %3 düşüşle 1.187 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   CFTC Başkanından Ethereum İçin Olumlu Açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu