Ethereum Fiyat Analizi: BTC'nin Büyümesine Uyacak ve 250 Dolara Ulaşacak mı? - BTC MAGAZİN

Ethereum Fiyat Analizi: BTC’nin Büyümesine Uyacak ve 250 Dolara Ulaşacak mı?

  • Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) büyümesini aşma potansiyeline sahip mi?

Dün Bitcoin (BTC) neredeyse yükselen tek paraydı, bugün durum tam tersi. Altcoinler oyuna geri döndü ve önde gelen kriptodan daha fazla büyüdü. En yüksek kazanç oranı, geçen gün %7.15 oranında artmış olan Ethereum’un dur.

ETH/USD: Olası Boğa Koşusu Sırasında Ethereum Bitcoin’den Daha Hızlı Büyüyebilir mi?

Ethereum (ETH) ana kriptonun büyümesini sürdürdü. Dahası,%7’den fazla artarak bile bunu aştı.

Saatlik grafikte, Ethereum (ETH) yerel zirveye neredeyse 225$ işaretiyle ulaştı. Şu anda, coin RSI göstergesinin değerine göre zaten aşırı satıldı. Ayrıca, hızı yükseltmek için yukarıda herhangi bir likidite yoktur. Bu bağlamda, daha olası bir tahmin, 217$ olan en yakın hayati seviyeye yapılan bir düzeltmedir. Bu sadece düşüş eğilimi olacak ve düşüş eğiliminin başlangıcı olmayacaktır.

Daha büyük bir zaman diliminde durum Ethereum (ETH) sahipleri için o kadar olumlu değil. Bollinger Bantları göstergesinin destek hattı, destek ve direnç yükselirken aşağı bakıyor. Bu, boğaların yakıtının tükendiğine dair bir sinyaldir ve yakında bir düşüş olabilir. Böyle bir durumda, bu oran yakında 208 ila 210$ aralığında olacaktır.

Günlük grafikte durum tam tersidir. MACD göstergesinin çizgileri birbirini geçtikçe uzun vadeli yükseliş trendi başladı. Dahası, mevcut artış nispeten yüksek alıcı ticaret hacmi tarafından destekleniyor. Ek olarak, Ethereum (ETH) hala yükselen kanalın sınırlarını ihlal etmedi ve boğaların varlığını doğruladı. Sonuç olarak, mevcut yükselişin bitiş noktası, Haziran 2020’nin sonuna kadar ulaşılabilecek olan 252$ seviyesidir.

Ethereum basın zamanında 221.12$’dan işlem görmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu