GastroAdvisor ve Walledo Restoran Sektörü İçin Anlaştı - BTC MAGAZİN

GastroAdvisor ve Walledo Restoran Sektörü İçin Anlaştı

Restoranlar İçin Kriptopos – Walledo Ortaklığı

Restoranlar ve gurmelerin bağlanması için, blok zinciri destekli hızlı işleyen bir platform olan GastroAdvisor, Walledo ile ortaklığını duyurdu. Kriptopos kullanan lokantacılara müşterilerden gelen kripto paraları kabul edip anında dijital para birimlerini itibari para birimlerine çevirme imkanı sunduğu için Walledo, GastroAdvisor için büyük bir yükseliş olabilir.

Gastroadvisor dünya çapında restoran ve kafe aramak, tavsiye etmek veya rezervasyon yapmak için türünün tek örneği bir platformdur. Kullanıcıların tarafsız değerlendirmelerini yazabilecekleri ve hilesiz oylamalarını yapabilecekleri açık bir platform olan Gastroadvisor, başarıya ulaşmak istiyor. Böyle bir platform yaratma ihtiyacı, endüstrinin şu anda karşılaştığı zorluklardan kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar gerçek ve sahte incelemeler ve oylamalar arasındaki farkı anlayamayabilirler.

Restoratörlere Yararı

Restoratörler ayrıca kripto parası olan ve hizmetleri karşılığında onlara ödeme yapmak isteyen müşterileri çekebilirler. Bütün dünyada restoranlar, çevirimiçi kayıtlara ve kripto paralarla ödeme almaya açık olduklarını belirterek kayıt olabilirler. Karşılığında bu olay, restoranlara kriptodaki ödemeleri kabul etmenin haricinde sayfayı kontrol etmelerinde ödüllendirme sistemine yararlı olmalarına yardım edecektir.

Walledo ile olan ortaklık sadece Bitcoin ve FORK belirteçlerini kabul edecektir. Dahası, blok zincirinde inceleme (altın) sertifikası yaratmak da mümkün olabilir. Ortaklığın büyümesi kabul edilip bu yılın sonuna kadar kriptoposun dağıtılması tahmin ediliyor. Şirketin çözmeye önem verdiği birkaç mesele mevcut ve endüstride yaygın olarak tartışılan meseleler gereksiz ve işe yarar bilgiyi ayırt etmek için zorluk yaratıyor. Genellikle yorumlar sahte ve bu müşteriler için bir sorun haline geliyor.

  • Yeni müşterilerin çevirimiçi kaydı ve edinimi
  • Çoğu hizmet sağlayıcısı kripto para birimi kabul etmeye açık değil.
  • Alanı yeniden düzenlemek

GastroAdvisor, hem müşterilere hem de restoratörlere faydalı deneyim sunan yukarıda bahsedilen tüm sorunları çözmeyi hedeflemektedir. Platform, Blockchain’e kaydedilecek 3 önemli değerlendirmeleri -altın, gümüş ve bronz sertifikaları- sunarak bu değerlendirmelerin önemliliğini garantiye almaya çalışır. Model, insanların restoran ziyaretlerinde ve akşam yemeklerinde kullanılabilecek jetonları aldığı yerlerde çalışır.

Platform, insanların tercih ve zevklerini öğrenip takip eden yapay zekayla bağlantılı bir arama motoruna sahiptir. Bütün süreç basit bir nedenden dolayı gerekli – platform size yemek yemek için en iyi yeri önerebilir. Arama motorunun yanı sıra, ayrıca platform tarafından işletilen bir sosyal ağ sitesi de bulunmaktadır. Yemeklerle ilgili görüşlerini paylaşmak ya da sadece bunun üzerine sohbete katılmak isteyenler bu sosyal platformda kolayca bunu yapabilirler. Gastroadvisor platformu, olaylardan duyurulara kadar gastronomi ile ilgili her şeye açıktır. Walledo ile yakın zamanda kurulan ortaklık, gastronomiye çok ihtiyaç duyulan teşhiri verecektir ve bu, verimliliği artırmak için doğru bir harekettir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu