Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları

NFT’lerinizi güvenlikten ödün vermeden takas edebilmeniz ve saklayabilmeniz için iyi NFT cüzdanı kullanmalısınız. Sahiplik kanıtı sunan ve dijital içerik haklarını korumayı kolaylaştıran bu harika teknoloji, her geçen gün yeni içerik oluşturucularını içine çekiyor. Neredeyse her teknoloji meraklısı ve içerik yaratıcısı NFT ticareti yarışına katılmak isterken bir yandan da NFT’lerin güvenliğini sağlamak için önemli protokoller geliştiriliyor. NFT ticareti yapılan platformlar daha fazla kullanıcı dostu, güvenli ve şeffaf olmaya çalışıyor.

En İyi 5 NFT Cüzdanı Uygulamaları

Bu kısa listede, en iyi mobil NFT cüzdanlarını özelliklerine ve kullanılabilirliklerine göre sıraladık. Sizin için uygun olan birini seçerek sahip olduğunuz NFT’yi o cüzdanda tutabilirsiniz.

Metamask

Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları 2
Metamask

Metamask, en yaygın Web3 kripto para cüzdanı olduğu gibi aynı zamanda en iyi NFT cüzdanlarından biridir. NFT yaratıcılarının ve sahiplerinin sorunsuz bir şekilde işlem yapmalarını sağlayan güvenli depolama özelliklerine sahip Metamask, yeni başlayanlar için bile kolay kullanıcı arayüzüne sahiptir. Aylık 20 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip bu cüzdan hem web tarayıcılarında hem de akıllı telefonlarda kullanılabilir.

Kurtarma anahtarları ve parola, cüzdanınıza istediğiniz yerden erişmenizi ve fonlarınızı kurtarmanızı sağlayan ekstra koruma katmanlarıdır.

Enjin

Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları 3
Enjin

Eğer bir blok zinciri oyunu oynuyorsanız ve oyun içi NFT’leri toplamayı seviyorsanız, Enjin sizin için çok iyi bir seçenektir. Enjin Wallet’ta çok iyi bir NFT cüzdanı ve NFT ticareti yapmak için yerleşik bir pazar yeri bulunmaktadır. Pazar yerini kullanarak NFT ticareti yapmak için Enjin’in yerel coini ENJ bulundurmalısınız. NFT saklamak ve ticaret yapmak için güvenli ve kullanımı kolay bir cüzdan arayanlar Enjin’i deneyebilir.

Trust Wallet

Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları 4
Trust Wallet

Binance tarafından geliştirilen Trust Wallet, mobil cihaz kullanarak NFT ve kripto depolamak ve ticaret yapmak için kullanılabilecek en iyi cüzdanlardan biridir. Özellikle BNB Smart Chain tokenları ve NFT’leri için çok iyi bir destek sağlayan Trust Wallet, Ethereum da dahil olmak üzere birçok blok zincirini desteklemektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Cere Network (CERE) Nedir? Cere Network (CERE) Geleceği ve Yorum 2022

Trust Wallet’ın en iyi yanlarından biri, çeşitli NFT pazar yerlerini keşfetmek ve uygulamanın kendisini kullanarak NFT satın almak için kullanabileceğiniz bir dApp tarayıcısına sahip olmasıdır. Birden fazla blok zincirindeki onlarca marketplace’e kolayca erişip bağlantı kurarak NFT ticareti yapabilirsiniz.

AlphaWallet

Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları 5
AlphaWallet

AlphaWallet, açık kaynaklı bir kripto para cüzdanıdır. Ethereum blok zincirindeki herhangi bir NFT’yi tutmak ve takas etmek için kullanabileceğiniz bu cüzdan, hem uzman hem de yeni başlayanlar için uygun arayüz sağlar. Yerleşik DeFi tarayıcısı sayesinde NFT pazar yerlerine ve DeFi dApp’lerine kolayca ulaşabilir ve Ethereum ağındaki tüm dApp’leri kullanabilirsiniz.

Coinbase

Güvenli Bir Şekilde NFT Ticareti Nasıl Yapılır? Depolama İçin En İyi NFT Cüzdanları 6
Coinbase

Coinbase, %0 işlem ücretine sahip en iyi NFT pazar yeri ve cüzdanlarından biridir. Zaten borsa olarak her zaman dünyanın en güvenilir 3 kripto borsası arasında yer alan Coinbase, NFT’ler için de iyi özellikler sunmaya karar vererek bir pazar yeri ve mobil uygulama geliştirmiştir. NFT satın almak için en iyi uygulamalar arasında bulunan Coinbase, filtreleyerek NFT arama, ticaret ve depolama gibi özellikler sunar. Ethereum ve Polygon ağındaki NFT’leri destekleyen uygulama, varolan Coinbase hesabınızla entegre şekilde çalışabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu