İşte Ethereum Rakibi Avalanche Hakkındaki İddialar

Sektördeki yolsuzluğu ortaya çıkardığını iddia eden bir kripto grubu olan CryptoLeaks, Ava Labs’a karşı bazı ciddi iddialarda bulundu. Ava Labs, Ethereum’a ciddi bir rakip olan Avalanche blok zincirinin ana şirketidir. 

Bununla birlikte, bazı uzmanlar Avalanche ifşasının ICP tarafından ücretli propaganda olabileceğinden şüpheleniyor. Dfinity, ICP blok zincirinin ana şirketidir. 

Yazım anında AVAX son 24 saatte %5, son 7 günde %14,38 düşüşle işlem görüyor.

Avalanche İddiası Nedir?

CryptoLeaks, AVAX’ın ana şirketi olan Ava Labs’ı rekabet karşıtı uygulamalarda bulunmakla suçladı. Ava Labs’in rakiplerine zarar vermek ve herhangi bir düzenlemeden kaçınmak için çaba gösterdiğini iddia ediyor. 

İddialar ayrıca New York merkezli hukuk firması Roche Freedman’dan da bahsediyor. Freedman’ın AVAX rakiplerine karşı hassas veriler topladığı ve onları davalarda kullandığı iddia ediliyor. İddiaya göre Roche Freedman bunun karşılığında büyük miktarda AVAX token ve Ava Labs hissesi aldı.

CryptoLeaks, yayınladığı bir videoda, Roche Freedman’dan Kyle Roche’u rekabete aykırı uygulamalara giriştiğini kabul ederken gösteriyor. Roche Freedman, Dfinity ve Solana’ya karşı harekete geçti. Ayrıca, Eylül 2019’da Ava Labs için çalışma anlaşmalarını kabul etti.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer, iddiaları bir komplo teorisi olarak nitelendirdi. Şirketin hiçbir zaman yasa dışı veya etik olmayan faaliyetlerde bulunmadığını söyledi. Videoları ve makaleyi kışkırtıcı olarak nitelendirdi. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ünlü Milyarder, Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum Hakkında Çarpıcı Yorumlarda Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu