Neo Seattle Ofisi Eski Microsoft Yöneticisi Tarafından Yönetilecek

Çin blok zinciri platformu NEO, 15 Şubat’ta paylaşılan resmi bir duyuruya göre, ABD’nin Seattle kentinde bir ofis açacak. Yeni ofis, eski Microsoft yöneticisi John deVadoss tarafından yönetilecek.

NEO Küresel Gelişme (NGD) Seattle ofisi, şirketin ABD pazarına genişlemesine izin vererek bu ay işe alımlara başlayacak. Basın açıklamasına göre NGD, Microsoft ve diğer şirketlerle ortaklıklar geliştiriyor.

NEO’nun kurucusu Erik Zhang’a göre, yeni ofislerini kurmak Seattle’ın teknoloji yeteneği konusundaki itibarından faydalanmak için sağlam bir adım.

 “Seattle’ın çok büyük geliştirici kaynakları ve güçlü bir inovasyon atmosferi var. NEO her zaman teknolojisini geliştirmeye büyük önem veriyor. ”

Bazıları tarafından “Çin Ethereumu” olarak adlandırılan “NEO”, varlıkları sayısallaştırmak ve akıllı sözleşmeler kullanarak dijital varlıkların yönetimini otomatikleştirmek için Blockchain teknolojisi ve dijital kimliklerini kullanıyor.

Ağ 2014 yılında kuruldu ve ana ağ Ekim 2016’da açıldı. NEO şu anda blokajında ​​“daha ​​hızlı işlem, daha fazla istikrar ve akıllı sözleşmeler için genişletilmiş uygulama programlama arayüzleri” getirecek bir yükseltme olan NEO 3.0’ı geliştiriyor.

NEO şu anda 527 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve CoinMarketCap’e göre 8.12 $ ‘dan işlem görüyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Shiba Inu (SHIB) Artık Ethereum Balinalarının Elinde Bulunan En Büyük Token

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu