Nexo (Nexo) Nedir? Nexo (Nexo) Geleceği ve Yorum 2022

Nexo (Nexo) Nedir?

Nexo, dünyadaki dijital varlıkları düzenleyen önde gelen finansal kurumlardan biridir. Şimdiye kadar, kripto yatırımcılarının servetlerinin tadını çıkarmaları ve büyütmeleri için mevcut seçenekler çok sınırlıydı.

Tek seçenek, değeri yükseldikten sonra kriptonuzu satmaktı. Nexo, kullanıcıların kriptolarını satmak yerine ödünç almalarına izin vererek bu soruna bir çözüm sunuyor.

Nexon anında kripto kredisi, Nexo cüzdanları için teminat görevi gören birkaç desteklenen kripto para birimine yatırım yaparak kullanıcıların güvenilir krediler almalarına olanak tanır. Kabul edilen menkul kıymetler listesi şu anda Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash, EOS ve diğerlerini içermektedir.

Ek olarak, Nexo ekibi, Nexo platformunda daha fazla varlığı kullanıma sunmak için sürekli çalışıyor. Para yatırdıktan sonra, müşteriler 200’den fazla alan adında 40’tan fazla fiat para biriminde kripto para birimine anında erişebilir.

Bu işlemler için herhangi bir ücret veya vergi yoktur ve tüm süreç birkaç basit tıklama ile tamamlanabilir. Nexo’yu blok zinciri alanında benzersiz kılan şey, Instant Crypto kredi hatlarının dinamik olmasıdır. Yani mülkünüzün değeri arttıkça kredi limitiniz de buna bağlı olarak artacaktır.

Müşteriler ayrıca kredi limitlerinden istedikleri kadar veya az para çekebilir ve sadece fiilen kullanılan tutar üzerinden faiz tahsil edebilirler. Nexo’nun ayrıca bir kurumsal token’i vardır: Dünyanın ilk varlık ödeyen temettü destekli eşleştirme token’i olan NEXO Token.

Nexo, tokeni aracılığıyla kârının yüzde 30’ını temettü olarak NEXO token sahipleriyle paylaşır. Bugüne kadar, Aralık 2018 ve Ağustos 2019’da iki temettü yoluyla NEXO Token sahiplerine yaklaşık 3.5 milyon dolar dağıtıldı. NEXO sahipleri token’larını krediler için teminat olarak kullanabilir ve Instant Crypto kredi limitlerini kullandıklarında onlara faiz oranı indirimleri sunabilir.

Elbette, kripto para biriminizin likiditesine erişim yavaş bir süreç olabilir, bu da kripto para sahipleri için birçok soruna neden olur ve kriptonun benimsenmesini engeller. Birçok farklı borsa vardır ve ilgilendiğiniz mülk tüm borsalarda bulunmayabilir. Gereksinimler, prosedürler ve para çekme limitleri de borsadan borsaya değişir. Bu nedenle, token’ların kullanılması birkaç gün sürebilir.

Nexo, bunun kripto para birimlerinin yavaş benimsenmesinin en büyük nedenlerinden biri olduğunu buldu. Anında kripto kredi hatları aracılığıyla kripto kredisinin arkasındaki likiditeyi anında serbest bırakarak çeşitli yatırım fırsatlarından yararlanmak için müşterilerinin küresel ve anında nakit almalarını sağlar.

Şu anda kripto yatırımcılarının fonlarından para kazanmak için pek fazla seçeneği yok. Genellikle kriptolarını fiat para birimleri için satmak zorunda kalırlar. Ne yazık ki bu, varlıkları yükselirse kazançlarından yararlanamayacakları anlamına gelir.

Şimdiye kadar, gerekli güvenlik standartlarının ve şeffaflığın olmaması nedeniyle kripto varlıkları için kredi almak zordu. Kripto kredileri genellikle P2P kredileri aracılığıyla yapıldı ve bu da genellikle dolandırıcılık ve şüpheli faiz oranlarına yol açtı. Kurallara sıkı sıkıya uyulmadığı için bir kripto kredisi yasal yollarla güvence altına alınamadı.

Nexo, dijital varlıkların sahipliğini güvence altına almak ve garanti altına almak için şeffaf kredi anlaşmaları kullanır. Sözleşme bilgileri blok zincirinde saklanır ve herkese açıktır. Nexo kullanıcılarının Nexo hizmetlerini kullanırken tüm kripto para birimlerinin mülkiyetini elinde tuttuğunu unutmamak önemlidir.

Instant Crypto kredi limitini kullanmaya başlamak için müşteri kripto varlıklarını güvenli Nexo hesabına aktarır. Nexo Oracle daha sonra kredi limiti için mevcut tutarı otomatik olarak hesaplar ve ek varlıklar için ilgili blok zinciri onayları alındığında krediyi ayarlar.

Kredi limiti, güvenli kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Kredi limiti dinamik olduğu için Nexo Oracle, müşterinin varlıklarının değeri arttıkça kredi limitini artıracaktır. Anında Kripto Kredi Hattının bir başka benzersiz özelliği de, kullanıcıların kredilerini desteklemek için bir dizi farklı kripto para birimi kullanabilmeleri ve bu da onları kripto piyasası dalgalanmalarına karşı daha az savunmasız hale getirmesidir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Travala (AVA) Nedir? Travala (AVA) Geleceği ve Yorum 2022

Güvenlik için, Nexo Cüzdan’a yatırılan tüm mevduat fonları, önde gelen SOC 2 Tip 2 sertifikalı kripto koruyucusu BitGo ile soğuk Sınıf III banka sınıfı kasalarda tutulur. Nexo, kredisini geri öderken çeşitli seçenekler sunuyor. Krediler, fiat para biriminde basit bir banka havalesi veya kripto para birimi ile geri ödenebilir.

Nexo Oracle, işlemi blok zincirine kaydeder ve geri ödeme alınır alınmaz kredi limitlerini günceller. Kullanıcının hesabında birikmiş kredi faizini karşılamaya yetecek kadar NEXO token’i varsa, Nexo bu toplamda yüzde 50 indirim sunacaktır.

Tam indirimi almak için müşterinin bu NEXO token’larını kredi dönemi boyunca Nexo hesabına yatırması gerekir. Kullanıcılar ayrıca Nexo hesaplarındaki kripto varlıklarını kısmen satarak krediyi geri ödeyebilirler. Nexo, kalan bakiye mevcut kredi limiti dahilinde olduğu sürece aylık ödeme gerektirmez.

Nexo (Nexo) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Antoni Trenchev, Kosta Kantchev ve Kalin Metodiev
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 560,000,011
  • Piyasa Değeri: ₺ 9,475,439,411
  • En Düşük Fiyat: ₺ 10.20
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 85.58
  • Proje Amacı: NEXO, kullanıcılarına anında kripto para kredisi sunan zengin özelliklere sahip bir dijital varlık platformudur. Bu platformun yerel kripto para birimi NEXO’dur. Blok zinciri tabanlı borç verme için kullanılan token, NEXO platformunun kullanıcıları için katma değerli bir token’idir.

Nexo (Nexo) Geleceği

Nexo, 2022’de büyüyen bir kripto para birimidir. 2018’den beri haberlerde daha fazla kripto para görüyoruz. Kripto para birimleri insanlara daha tanıdık gelmeye başlıyor. Giderek daha fazla insan kripto para birimlerine yatırım yapmayı tercih ediyor ve bu yüzden Nexo büyüyor.

Bugün, Nexo’nun arkasında birkaç geliştiricinin çalıştığı devasa bir topluluk var. Bahsettiğimiz gibi, Nexo son birkaç yılda çok büyüdü ve insanlar bunun uluslararası kripto pazarında ciddi bir kripto projesi olduğunu anlıyor.

Nexo, ortaklıkları ve yatırımları genişletmek için de hızlıdır. Tüm bu faaliyetler ve gelişmeler, uzmanların 2022, 2023 ve 2023 için Nexo için olumlu öngörülerde bulunmalarına yol açıyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Nexo (Nexo) Yorum

NEXO Coin’in yorumları ve görüşleri değişebilir. Birçok analiste göre, NEXO Coin ve platformu gelecekte Coinbase olabilir. Ancak bunu başarmak için büyük adımlar atması gerekiyor. Nakit akışının arttırılması, ödeme sistemlerinin iyileştirilmesi, kredili finansal işlemlerin basitleştirilmesi gibi birçok noktada gelişme ve değişim mümkündür.

Bazı yorumcular bu potansiyelden eminler ve NEXO Coin’in şimdi hedefine ulaştığına ve gelecekte de başarmaya devam edeceğine inanıyorlar.

Ancak bazı yorumcular, Coinbase ve Binance gibi platformların zamanla tekelleşeceğine ve bu tür şirketlerin başarısız olmasına neden olacağına inanıyor. Neyin doğru olup olmadığını bilmiyoruz, ancak görünen o ki NEXO Coin ve platformu şu ana kadar iyi bir iş çıkarıyor.

Nexo (Nexo) Nereden ve Nasıl Alınır?

Nexo (Nexo)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu