NiTRON Zirvesi Bugün Başlıyor: Gözler San Francisco'da - BTC MAGAZİN

NiTRON Zirvesi Bugün Başlıyor: Gözler San Francisco’da

Birkaç saat önce, Tron (TRX) Vakfı kripto topluluğuna NiTRON Zirvesi’nin 13 saatten daha kısa bir sürede başlayacağını duyurdu. Etkinliğin bugün, 17 Ocak’ta başlaması ve yarın bitmesi planlanıyor. 

Etkinlik, San Francisco’daki Yerba Buena Sanat Merkezi’nde yapılacak. Etkinlik, birbirinden farklı özel konuşmacıları, blok zinciri geliştiricileri, kripto meraklıları ve daha fazlasını bir araya getirmeyi planlıyor. NiTRON aynı zamanda etkinliğe katılacak girişimciler ve yatırımcılar için yeni fırsatlar yaratmayı amaçlıyor.

NiTRON’da Özel Konuk Olarak Kobe Bryant

Efsanevi basketbol oyuncusu Kobe Bryant, NiTRON’da özel bir konuk konuşmacı olacak. Bay Bryant, zirvede yaşam deneyimlerini, girişimcilikle ilgili görüşlerini ve vizyonunu paylaşacak. Genç liderlere ve girişimcilere ilham vermeyi umuyor. CNBC ile 2016 röportajında bu vizyonla ilgili şu sözleri paylaşmıştı :

Basketbol oynarken amaç her zaman kazanmaktır. Şampiyonluk kazanmak, şampiyonluk kazanmak, şampiyonluk kazanmak. Şimdi şampiyonluklar gelip gidiyor. Başka bir şampiyoluğu kazanan başka bir takım olacak, başka bir MVP ödülünü kazanan başka bir oyuncu olacak.

Ama gerçekten son nesiller için bir şeyler yaratmak istiyorsan, gelecek nesle ilham vermek zorundasın. O zaman sonsuza dek bir şey yaratırsın. Ve en güzel olan da bu.

Diğer Özel Konuklar

Listede görüldüğü gibi zirvede önemli isimler yer alacak.:

  • Justin Sun – Tron ve BitTorrent CEO
  • Ella Zhang – Binance Labs Başkanı
  • Tim Byun – OKCoin ABD
  • Samuel Harrison – Yönetici Ortak, Blockchain.com
  • Viktor Radchenko – Kurucu, Güven Cüzdanı
  • David Lahbart – Eski SEC Görevlisi
  • Robin O’Connell – Genel Müdür, Uphold Inc.
  • Justin Knoll – Proje Lideri, Proje Atlası (Tron)
  • Paul Veradittakit, Ortak, Pantera Capital
  • ve Blockchain sektöründen çok daha fazla isim

Konuk konuşmacıların listesi ve etkinliğin genel heyecanıyla, NiTRON’da birçok Tron duyurusu bekleniyor. Tron topluluğu için özellikle önemli olan, BitTorrent (BTT) belirtecinin Tron platformuna nasıl başarıyla entegre edileceği. Tron yatırımcılarının çoğu , TRX’in tüm sahipleri için BTT’nin öneminin farkında. Bu nedenle, birçok kripto meraklısı, NiTRON zirvesinin, tüm bu bilgilerin halka açıklanacağı olay olduğuna inanıyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu