Ripple Balinalarının Transferleri Arasında XRP Fiyatı Yükseliyor

Küresel kripto piyasası, son FTX ve diğer platform iflaslarının sebep olduğu artan dalgalanma nedeniyle hala büyük satış baskısı altında işlem görüyor. 

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en iyi kriptoların fiyatları yükselmek için mücadele etti. Ancak, XRP fiyatı mevcut piyasa duyarlılığı arasında yükselmeyi başardı.

XRP fiyatı Bitcoin’den ayrılıyor mu?

WhaleAlert’e göre, balinalar son 24 saatte 160 milyondan fazla XRP taşıdı. Bu işlemler, Ripple ve SEC davasının Özet Yargıya doğru ilerlemesiyle gerçekleşti.

Balinalar, Bitso kripto borsasından 19 milyon doların üzerinde XRP biriktirdi. Verilere göre, izleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 40 milyon XRP (yaklaşık 15,3 milyon dolar değerinde) eklemek oldu.

Ancak WhaleAlert, Ripple adlı bir hesabın 50 milyon XRP’yi (yaklaşık 19,2 milyon dolar değerinde) bilinmeyen bir cüzdana taşıdığını bildirdi.

XRP fiyatı son 24 saatte %1.53 arttı. Yazım zamanında ortalama 0,3857 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi 713 milyon dolardır. Hala 19,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük 7. kripto para.

Bu arada, Balinalar ayrıca kar elde etmek için cüzdanlardan Bitstamp kripto borsasına yaklaşık 35 milyon XRP taşıdı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Piyasasının Aksine Ripple (XRP) Yükseliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu