Ripple DC Ofis İle Blockchain Savunuculuk Çabalarını Arttırıyor - BTC MAGAZİN

Ripple DC Ofis İle Blockchain Savunuculuk Çabalarını Arttırıyor

Ripple , Blockchain ve kripto paralar için savunuculuk çabalarını güçlendirmek amacıyla Washington DC’de yeni bir ofis açtı.

Blockchain teknolojisi sağlayıcısı, ABD hükümetinin kalbine yakın olan yeni tesisin, politikacıları teknolojinin faydaları konusunda eğitmek üzere çabalarını artırdığı için küresel düzenleyici ekibinin genişletilmesinin yanında olacağını söyledi.

Bu genişlemenin ortasında, ABD Hazine Sekreteri Steven Mnuchin’in eski yardımcısı Craig Phillips, Ripple’nin yönetim kuruluna katıldı. Şirket, Phillips’in politika liderlik ekibine “derinlik” getireceğini ve şirket büyüdükçe “stratejik düzenleme fırsatları” konusunda tavsiyelerde bulunacağını söylüyor.

Ripple’nin düzenleyici bölümünün diğer üyeleri arasında, CFTC Başkanı Heath Tarbert’in Hazine Uluslararası Piyasalar Sekreterliği’nde kıdemli danışmanı olan Susan Friedman bulunuyor.

“ABD’de ve yurtdışında, politikacıların teknolojik yeniliklerin gelişmesini sağlayacak koşulları şekillendirmelerine yardımcı olmak için endüstri bilgisi ile silahlandırılması önemlidir. Ripple’da, politikacılarla devam eden görüşmeleri dört gözle bekliyor ve çok sayıda yasama ve politika deneyimi getiren bir ekip oluşturuyoruz. ”

Ripple

Bugünkü duyuruda, Ripple’nin, blok zinciri teknolojisini savunan ve dağıtılmış çözümler inşa eden firmalar ile hükümet arasında ilişkiler kurmak için yola çıkan bir endüstri kuruluşu olan Blockchain Association’a üye olduğu açıklandı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu