Ripple ve Üst Düzey Platformlar Tarafından Yarım Milyar XRP Taşındı

Cüzdanlar arasındaki büyük kripto işlemlerini izleyen Whale Alert kripto hizmetine göre, büyük miktarlarda XRP piyasada hareket etmeye devam ediyor.

Bu sefer yarım milyardan fazla XRP, gönderen taraflar arasında Ripple ile taşındı.

Whale Alert, 30 milyondan 200 milyona kadar Ripple bağlantılı XRP taşıyan birkaç ardışık işlem tespit etti. Transferler son 24 saat içinde yapıldı. XRP odaklı Bithomp platformundan elde edilen veriler, fintech devi Ripple’ın Meksika merkezli kripto unicornu Bitso’ya 30.000.000 XRP gönderdiğini gösteriyor. Bu borsa Latin Amerika pazarındaki en büyük borsadır ve 2019 sonbaharında Ripple’dan açıklanmayan bir yatırım aldı. O zamandan beri, Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) hizmetini destekleyen likidite koridoru oldu. Yukarıda bahsedilen transferler arasında en büyük miktar, dahili olarak Güney Koreli Bithumb borsası tarafından taşındı – 200 milyon XRP. İkinci en büyük XRP miktarı olan 134.750.000 XRP Binance borsası tarafından Bittrex’e kaydırıldı.

Ripple ve Üst Düzey Platformlar Tarafından Yarım Milyar XRP Taşındı 2

Finansal kurumlar için saklama hizmetleri de sağlayan Ripple ve büyük kripto borsası BitGo, AB merkezli Bitstamp borsasına toplam 40.000.000 XRP gönderdi. Whale Alert tweet’lerine göre, son birkaç gün içinde 100 milyondan fazla XRP taşındığı için XRP işlem etkinliği oldukça yüksekti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Eski Ripple CTO'su Milyonlarca XRP'yi Fiat'a Dönüştürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu