Ripple’daki Adres Sayısı Dört Saatte Son Yılların Rekorunu Kırdı

Santiment’in zincir üstü analizine göre, XRP ağı 26 Temmuz akşamı geç saatlerde inanılmaz bir benzersiz adres akışı gördü. O sırada ağda etkileşimde bulunan benzersiz adreslerin sayısı 243.000’di ve bu, Şubat 2020’den bu yana son 2,5 yılın rekoruydu. Santiment ayrıca, etkinlikteki artışın dört saat gibi kısa bir süre içinde gerçekleştiğini de belirtiyor. Aktivitedeki bu artışın XRP fiyatıyla ilişkili olmaması, bunun yerine son günlerde düşen fiyatların arka planında gerçekleşmesi de önemlidir.

Geçen Cuma, XRP ticaret hacimlerinde de muazzam bir artış oldu. Ardından rakam, günün son saatlerinde 18,6 milyon XRP’ye ulaştı ve bu standart rakamdan yaklaşık %1200 daha fazla.

Son zamanlarda, XRP haber zemini, ya Ripple’ın SEC aleyhindeki davasını çevreleyen olaylardan ya da XRP ağ etkinliğindeki anormal artışlardan ve Ripple’ın çeşitli ODL’leri arasındaki garip multi-milyon dolarlık işlemlerden oluşuyordu. Milyonlarca XRP’nin Bitstamp ve Bitso borsaları ve bilinmeyen cüzdanlar arasında yeniden dağıtılması konusuna değinen Ripple, Singapur’un önde gelen hizmeti FOMO Pay ile büyük bir ortaklık duyurdu. Aktivitedeki mevcut artış aynı zamanda büyük bir Ripple veya XRPL ortaklığının da habercisiyse, bu tür gözlemler geleceğin XRP için neler getireceğine dair bilgi kaynaklarına güvenle dahil edilebilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Santiment: Ripple (XRP) Fiyatı Bastırılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu