Ripple’ın Bu Planı Gerçekleşirse XRP Benimsemesinde Patlama Olabilir

Ripple’ın Orta Doğu ve Kuzey Afrika ile Güney Asya Genel Müdürü Navin Gupta, bir röportajda şirketin bölgeye ilişkin iyimser görüşünü ve orada daha fazla genişleme planlarını doğruladı.

XRP, Ripple teknolojisini beslerken, RippleNet aracılığıyla sınır ötesi transferlerin büyümesinin ve bölgesel finans kurumları tarafından talep üzerine likiditenin (ODL) yoğun kullanımının, dünyanın bu bölgesinde kripto para biriminin daha fazla kullanılmasına ve benimsenmesine yol açması bekleniyor.

Geçen yıldan beri bir Ripple ortağı olan Pyypl’e atıfta bulunan Gupta, MENA bölgesinin ODL teknolojisini uygulamaya başladığını söyledi. Ayrıca, şirketin bölgedeki ortak ağları arasında Suudi İngiliz Bankası ve Katar Ulusal Bankası gibi büyük bankalar yer alıyor. Bir sözcü, tüm bu işletmelerin sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmak için Ripple’ın kripto teknolojilerini kullandığını ve henüz ortak olmayan diğer kuruluşların ilgisini çektiğini söyledi.

Tüm kutular işaretlendi Gupta, Birleşik Arap Emirlikleri gibi belirli devletlerin, bölge için ilgili bir geliştirme çözümüne dönüşmesi durumunda Ripple veya XRPL Vakfı’ndan bir hibe ile ödüllendirilebilecek olan XRP Ledger’ı kullanmaya ilgi duyduğunu söylüyor. Bir hatırlatma olarak, BAE kısa süre önce küresel bir kripto merkezi olma planlarını duyurdu ve Dubai uzun süredir birçok kripto işletmesi için bir üs oldu.

Bununla birlikte, Ripple bölgede tüm kurallara göre genişlemeyi planlıyor, görünüşe göre daha da büyük bir multi-milyon dolarlık sıkıntıdan kaçınmak istiyor ve şimdiden Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki kanun yapıcılar ve düzenleyicilerle diyalog halinde.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Fiyatı Yükseldikçe Milyonlarca XRP Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu