RunNode (RUN) Nedir? RunNode (RUN) Geleceği ve Yorum 2022

RunNode (RUN) Nedir?

RunNode (RUN), Solana tabanlı RPC düğüm sağlayıcısı amacıyla kurulmuş bir platormdur.

Solanart ile NFT dalgasını sürmekten hızlı ve uygun fiyatlı işlemlere kadar Solana, sağlam temelleri sayesinde popülerlik kazanan bir kripto blok zinciridir.

Kötü adamlar sık ​​sık yaşanan kesintiler için onu suçlayabilirken, Solana kendi hırslı yoluna giderse Ethereum katili olarak tüm potansiyelini açığa çıkaracak gibi görünüyor.

Solana’nın güçlü yönlerinden yararlanan projelerden biri, yerel RUN token’ı, uzaktan prosedür çağrısı (RPC) düğümü ve Solana blok zinciri için stake protokolü ile RunNode’dur. RunNode’un kullanımı en kolay düğüm sağlayıcı olma hedefiyle, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) Solana blok zincirinde kolayca çalışır ve işlem yapar.

Bir hizmet olarak altyapı ve akılda tutma ile RUN, DApp’i blok zincirine bağlayan altyapıyı sağlar. RUN’un nihai hedefi, Solana’yı Ethereum kadar geliştirici dostu yapmaktır, böylece herkes projeye kolayca başlayabilir. RunNode’ü özel yapan şeye dalmadan önce, RPC düğüm protokollerinin ihtiyaçlarını anlamak önemlidir. Bir DApp’in blok zinciri ile etkileşime girmesi için DApp’in RPC düğümlerine güvenmesi gerekir. Bu, işlemleri gerçekleştirme ve blok zincirinde depolanan bilgilere erişme gibi işlevleri sağlar.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), merkezi olmayan blok zinciri kavramını alır ve onu finans dünyasına uygular. NFT protokolleri ve pazarları, blok zincirinin popülaritesini etkiler ve ana akım benimseme için bir öncelik olup olmadığını belirler. RUN gibi bir RPC düğüm protokolü ile herhangi bir kullanıcı, geliştirici dostu arayüzü ve araç seti ile Solana’da projesini başlatabilir. Bu, sonuçta, Ethereum ve Polkadot gibi rakip blok zincirlerinin herhangi bir DApp geliştiricisinin, projelerini, onu kullanma deneyim düzeylerine bakılmaksızın, Solana üzerinde oluşturmasına olanak tanır.

Solana blok zincirinin ölçeklenmesine ve muazzam kullanıcı büyümesine ayak uydurmasına yardımcı olmak için geliştiricileri sıçramaya teşvik eden bir geliştirme kitine ihtiyacı var. Tam RPC düğüm hizmetleriyle RUN burada devreye giriyor.

RunNode’un Solana blok zinciri ekosisteminin bel kemiği olma yeteneğine güveniyoruz. RunNode’un RUN token’larını kontrol ederek yatırım yapabilirsiniz. RunNode’un yerel token’ı olarak RUN’un birçok yardımcı programı vardır.

Maksimum arz 1 milyar RUN token’ıdır. Bu toplam arzın 281 milyonu ekosistemin geliştirilmesine ve paylaşım teşviklerine ayrılmıştır. Bu kategori, hackathon finansmanı, proje finansmanı, DAO yatırımı ve stake teşvik gelir yapısını içerir. Bu sonuç olarak, RunNode’un geliştirilmesine bu kadar büyük miktarda RUN token’ı ayırarak ekibin kendi projelerine ne kadar güvendiğini gösterir.

RUN, bir sonraki RunDAO’da oy hakkı sağlayacaktır. Bu, topluluk yönetişim platformunu etkinleştirecektir. RUN token’ın sahipleri, RUN platformunda inşa eden geliştiricilerden airdrop alabilecek. RUN bahisçileri ayrıca yüzde 1 global stake ücreti ile ödüllendirilecektir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum ile Ethereum Classic'in Farkı Ne? Ethereum Merge Yeni Coin Çıkaracak mı?

RUN token’ın sahipleri, RUN platformunda inşa eden geliştiricilerden airdrop alabilecek. RUN token’ı için arzı azaltmak ve talebi artırmak için tasarlanmış airdroplar, envanter ücretleri ve geliştirici teşvikleri gibi uzun vadeli stake teşvikleri sunar.

RunNode (RUN) Genel Bilgiler

  • Yayınlanma Yılı: 2022
  • Blok ZinciriSolana
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 39,136,317
  • Piyasa Değeri: ₺ 5,171,305
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1173
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.84
  • Proje Amacı: Solana ağını Ethereum gibi geliştirici dostu yapmaktır.

RunNode (RUN) Geleceği

RunNode, projelerini Solana blok zincirinde başlatmakla ilgilenen herhangi bir tomurcuklanan inek için mükemmel bir çözüm gibi görünüyor. Maliyet etkinliği, kullanımı kolay uç noktalar ve omurgasındaki otomatik ölçeklenebilirlik ile RUN kesinlikle bir pazarlıktır ve Solana’nın en hızlı RPC uç noktalarını sunar. Yol haritasının bir parçası olarak RUN, RunStake’i tamamen aşamalı olarak kaldırmayı planlıyor. Solana, kademeli teşvik planlarını içeren dairesel bir sıvı stake sistemi oluşturarak DeFi ekosisteminde daha fazla likidite sağlamayı hedefliyor.

Geliştirme tarafında RunNode, RunDeploy (geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri kolayca yazmasına, derlemesine ve dağıtmasına olanak tanıyan bir akıllı sözleşme dağıtıcısı) ve Runbox (web DApp’lerini tek bir komutla başlatmak için bir araç, standartlar oluşturan bir araç) geliştirme araçlarını içerir. ) daha fazla değerlendirme aşamasındadır.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

RunNode (RUN) Yorum

Amacı Solana’yı Ethereum kadar geliştirici dostu yapmaktır. adımlı basit sürecimizle kullanıcılar, projelere dakikalar içinde başlayabilecekler. Ayrıca, projeleri genişletmek tek bir tıklamayla kolaydır. Solana için daha iyi bir Infura inşa etmeyi amaçlıyor.

Zayıf RPC altyapısı nedeniyle projenizin çökmesinden asla endişelenmeyin. Maksimum çalışma süresi sağlamak için RPC bağlantınızı 7/24 izleyen bir ekibe sahiptir. Ek olarak, mevcut Düğüm RPC hizmetleri derinlemesine analiz sağlamaz. Olağanüstü analitik sayesinde, iş kullanıcıları verilerini istedikleri şekilde görselleştirebilecekler. Geliştirici düzeyindeki planlar bile önemli analizlere erişim sağlar.

Ölçeklenebilirlik, kullanıcılar için kesinti süresini ortadan kaldırır. Projenizin dağılmasını istemezsiniz, onlar da istemez! Aynı zamanda uygun fiyat ve kullanım kolaylığı ile övünür.

RunNode (RUN) Nereden ve Nasıl Alınır?

RunNode (RUN)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

  • MEXC

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu