Twitter’ın Yeni CEO’su Linda Yaccarino, Dogecoin ve Shiba Inu’yu Takip Ediyor

Linda Yaccarino, Twitter’ın yeni CEO’su oldu. Elon Musk, Linda Yaccarino’yu Twitter’ın yeni CEO’su olarak duyurmak için Twitter’da paylaşımda bulundu. İlginç bir şekilde, Yaccarino, Elon Musk gibi bir meme coin takipçisi olarak biliniyor ve Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) takip ediyor.

Linda Yaccarino’yu Twitter’ın yeni CEO’su olarak karşılamaktan heyecan duyuyorum!

@LindaYacc öncelikle iş operasyonlarına odaklanırken, ben ürün tasarımı ve yeni teknolojiye odaklanacağım. Bu platformu her şey uygulaması olan X’e dönüştürmek için Linda ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Elon Musk

Kripto topluluğu, Yaccarino’nun kripto takip edip etmediğini ve Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği desteği destekleyip desteklemediğini merak ediyordu. Musk, Twitter veya “X – everything app” için Dogecoin’i ödemelere entegre etmeyi ima etti.

Linda Yaccarino, işletme operasyonlarını denetleyecek ve Elon Musk, Yürütme Başkanı ve CTO olacak. Yaccarino, NBCUniversal’da on yıldan fazla çalıştıktan sonra bugün istifa etti.

Aynı zamanda Reklam Konseyi’nin Yönetim Kurulu Başkanı, bu da reklam yaparak geliri artırmak için Elon Musk’ın planını karşılamasına yardımcı olacaktır.

Linda Yaccarino, Dünya Ekonomik Forumu’nun bir görev gücü başkanı ve WEF’nin Medya, Eğlence ve Kültür Endüstrisi Valileri Yönlendirme Komitesi’nin bir üyesidir.

Ayrıca, YMU’nun küresel başkanıdır, bu da Twitter’a ünlü kişiliklere ve ünlülere erişim sağlayacak. Linda, MMA Global POSSIBLE konferansında Elon Musk ile röportaj yaptı ve Twitter’da reklamverenler için özgür konuşma ve koruma gibi konuları tartıştı. Linda Yaccarino, Elon Musk ile Twitter CEO’su rolü hakkında bir süredir görüşmeler yapmaktaydı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Küresel Emlak Devi Jamestown, Dogecoin ve Shiba Inu'yu Kabul Edecek

DOGE ve SHIB fiyat tepkisi

DOGE fiyatı son 24 saatte %1 artışla 0,071 $ seviyesinde işlem görüyor. Genellikle Elon Musk’ın Twitter ile ilgili önemli değişiklikler duyurduğunda yaşanan önemli bir fiyat hareketi yapamadı.

Bu arada, Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte %1 düşüşle 0,0000086 $ seviyesinde işlem görüyor. SHIB fiyatı son günlerde PEPE hype’ı arasında önemli hareketler gösteremedi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu