XRP, Kripto Piyasasına Meydan Okuyor; Ripple Balinaları Yüklü Transferler Gerçekleştiriyor

Küresel kripto piyasası Cuma günü ağır satış baskısına tanık oldu, kümülatif sınır neredeyse %3 düşerek 1,10 trilyon dolar civarına geriledi. Aynı zamanda, Ripple’ın yerel kripto parası XRP, piyasa duyarlılığına aykırı yeşil endeksler basmayı başardı.

XRP, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Verilere göre, XRP fiyatı, son 30 günde yaklaşık %15 düştü. XRP fiyatı, son 24 saatte yaklaşık %2 artarak piyasada devam eden satış trendini tersine çevirdi.

XRP, yazım zamanında ortalama 0,42 $ fiyatla işlem görüyor. Bu kazançla, XRP piyasa değeri 1,27 milyar dolar daha ekleyerek 22,25 milyar dolara ulaştı.

XRP yükselişinin, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) son 24 saatte %2’t,den fazla düşüş kaydettiğinde geldiğini not etmek gerekir. Bitcoin, yazım zamanında ortalama 26.470 $ fiyatla işlem görüyor.

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, Kripto balinaları son 24 saat içinde birden fazla işlemde 104 milyon XRP (yaklaşık 44 milyon $ değerinde) taşıdı. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, Ripple adlı bir cüzdan tarafından 50 milyon XRP’nin (yaklaşık 21 milyon $ değerinde) taşınması oldu.

XRP fiyatı yükseldikçe, kripto balinaları kar elde etmek için varlıklarını satıyor gibi görünüyor. Balinalar, birden fazla işlemde yaklaşık 54 milyon XRP (yaklaşık 23 milyon dolar değerinde) taşıdı. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 28 milyon XRP’yi (yaklaşık 11,5 milyon dolar değerinde) Bitstamp borsasına taşımak oldu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, İrlanda'da E-Para Lisansı İçin Başvuruda Bulunacak

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu