XRP Fiyat Analizi: Bitcoin Kadar Güçlü

Altcoinler, bir kez daha pazarın arka ucuna itiliyor. Bitcoin geçen hafta yarıya inip ardından 10.000 dolar test ederken, çoğu altcoin şimdiye kadar unutulmuş olacaktı, ancak elbette XRP unutulmayacaktı.

Piyasadaki üçüncü en büyük kripto para birimi, Bitcoin’inki kadar güçlü bir kült benzeri takibe sahiptir.

XRP

12 Mart serisinden beri yukarı yönlü bir kanalda ticaret yapan XRP nispeten iyi durumda. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, altcoin nisan kapanışında 0,22$ ‘dan 0,20$’ a düştüğünden beri yukarı yönlü bir trend izliyor.

Bahsedilen düşüş tokeni 0,205 doların altına itti ve şimdi şu anki 0,204 dolar fiyatı aynı şeyi test ediyor. Son birkaç haftanın çeşitli hareketleri göz önüne alındığında, kanal genişliyor ve şimdi alt tabanı 0,201 dolar, üst tavanı ise 0,24 dolar.

XRP için Bollinger Bands, son birkaç hafta boyunca dalgalı bir seyir izleyerek daraldı ve ortalama çizgi, coinin fiyatının altında ve düşüş hareketini gösterdi.

XRP transferinin önemli bir sosyal medya bileşeni olan XRP TipBot, bir kripto para birimi ödeme platformu olan Uphold ile yapılan son ortaklıkla Hollanda’nın Kara Para Aklama ile Mücadele [AML] düzenlemelerinden kurtarıldı. 14 Mayıs blogunda TipBot’un geliştiricisi Wietse Wind şunları söyledi:

Uphold takımı bana yardım etmek için geldi. XRP TipBot’un hayatta kalmasına izin vermek için. Ve yaptılar!

XRP, şuan için Bitcoin kadar güçlü tutunuyor. Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. .

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın