Zebec Protocol (ZBC) Nedir? Zebec Protocol (ZBC) Geleceği ve Yorum 2022

Zebec Protocol (ZBC) Nedir?

Zebec Protocol, gerçek zamanlı, şeffaf ve sürekli ödeme akışları sağlayan devrim niteliğinde bir DeFi teknolojisidir. Zebec’in mümkün kıldığı otomatik nakit akışı, şirketlerin çalışanlara ve tüketicilere nasıl ödeme yapıldığını, yatırım yapıldığını ve ürün veya hizmet satın alındığını tamamen yeniden düşünmesine olanak tanır.

Kripto endüstrisinde yeni olanlar için Solana’nın (SOL) kripto sahnesine neler getirdiğini gözden kaçırmak kolaydır. SOL, sadece iki yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, kripto para birimlerinin artan zorluklarıyla iyi bir şekilde mücadele etti ve blok zinciri güvenlik, hız ve ademi merkeziyetçilikle mücadele etti.

Eleştirmenler bunun mükemmel olmaktan uzak olduğunu iddia edebilirken, Solana’nın düşük ücretleri ve hızlı işlemleri, yatırımcıların gerçek dünya blok zinciri uygulamalarını görme biçimini değiştirdi. Bu, Zebec gibi SOL’un güçlü yönlerinden yararlanan projeler sayesinde iki katından fazla.

Metaverse ve GameFi’den ödünç alabilen diğer DeFi projeleriyle karşılaştırıldığında, Zebec, birçok ücretlinin karşı karşıya olduğu önemli bir gerçek dünya sorununu çözerek kendini ayırıyor. Ekip, kullanıcıların Zebec teknolojisinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için Zebec Pay üzerinde çalışıyor.

Bu, Zebec’in düşük ücretler ve anında işlemlerden yararlanan ilk uygulamasıdır, böylece çalışanlar anında ödeme alır. İdari engellerden kötü niyetli kötü yönetime kadar, çalışanlar bazen ödenmemiş ücretlerine erişimlerini geciktirebilir. Bunun nedeni, ücretlere anında erişimi destekleyecek mevcut bir altyapının olmamasıdır. Zebec Pay’in düşük maliyetli kripto tabanlı bordro çözümünün işe yaradığı yer burasıdır, çünkü çalışanlara anında sabit paralar ile ödeme yapılır.

Zebec Protocol, her yerde kullanılabilen tek gerçek zamanlı, ortalama, saniyede dolar yatırım mekanizmasıdır. Kullanıcılar, bu benzersiz güçten yararlanarak, maaşlarının belirli bir yüzdesini otomatik olarak büyük kripto para birimlerine dönüştürebilir. Bu otomasyon, itibari para başlatıcılarının rahatsızlığını büyük ölçüde azaltır ve yatırımcılara en sevdikleri kripto para birimlerine ve token’larına yatırım yaparken daha fazla likidite sağlar.

Otomatik dolar maliyet ortalamasının yanı sıra, çalışanlar ayrıca programlanması kolay akıllı sözleşmelerle paralarını nasıl harcadıkları üzerinde tam kontrole sahiptir. Bu, kâr için veya daha az bilinen küçük ölçekli token’ların ticaretini yapmak için DeFi uygulamalarına kolay erişim sağlar.

Kullanıcılar, Zebec’i benimseyerek kripto para birimini USD’ye çevirebilir ve fiat başlatıcılar ve başlatıcılarla ilişkili olağan ücretler olmadan fonlarını normal bir banka hesabına aktarabilir.

Sektör resmi kripto maaş bordrolarının henüz ilk aşamalarında olsa da, Zebec’in benzersiz teknolojisi kesinlikle işleri doğru yöne yönlendirmeye yardımcı oluyor. Kripto para birimleri doğrudan işverenden çalışana aktarıldığından, bankalar gibi aracılar iflas eder ve ücretler Zebec’in MultiSig hazine sandığında güvenli bir şekilde saklanır. Bu, işlemler güvenli blok zinciri ağlarında depolandığından ve işlemleri yavaşlatmak için üçüncü taraf kimlik doğrulaması olmadığından genel güvenliği ve hızı artırır. Ayrıca, küresel bir işgücüne sahip işverenler, sınır ötesi ücretlerinde tasarruf sağlayabilir ve uzun vadede daha düşük maliyetlerden yararlanabilir.

Daha fazla basitlik, gizlilik, güvenlik ve ücretlerinize anında erişim gibi yukarıda belirtilen faydaların yanı sıra, Zebec Pay, yasal ekonomideki yaygın ödeme anlaşmazlıkları sorununu da çözmektedir. Serbest çalışanlar için haksız ücret ve belirsiz sözleşmeler gibi konular uzun süredir konser ekonomisini rahatsız etti ve popüler hale gelmesini engelledi. Zebec akıllı sözleşmelerinin ortaya çıkmasıyla bu tür anlaşmazlıklar kolayca çözülebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SuperFarm (SUPER) Nedir? SuperFarm (SUPER) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Zebec protocol başlatıldığında, ZBC token sahipleri Zebec protokolünün yönetimi ve işleyişi ile ilgili tüm konularda oy kullanabilir. Staking, pasif olarak daha fazla ZBC token’ı kazanmaya ek olarak, geliştiricilerin verilmemiş bir Zebec banka kartı kullanarak token kazanmalarına da olanak tanır. Zebec protokolünde ürün geliştiren geliştiricilerin ZBC token’larını kullanarak fon toplamasına izin verilecek ve bu projelere yatırım yapmak isteyen yatırımcıların Zebec Launchpad aracılığıyla ZBC token’larına yatırım yapmasına izin verilecek. Para çekme işlemlerinin yüzde 0.25’i Zebec hazinesine aktarılacak ve yakılmak üzere ZBC tokenlerini toplamak için kullanılacak.

Zebec Protocol (ZBC) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Sam Thapaliya
  • Kuruluş Yılı: 2022
  • Blok ZinciriSolana
  • Toplam Arzı: 10,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 618,833,103
  • Piyasa Değeri: ₺ 207,473,117
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1638
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.9453
  • Proje Amacı: Madencilik sektöründe ödül mekanizmasını başarıyla kullanan bu kripto para platformu, banka kartı da çıkarabilen özel bir yatırım aracıdır.

Zebec Protocol (ZBC) Geleceği

Zebec Pay ödeme akışının ötesinde büyümeye güçlü bir şekilde odaklanarak, özellikle kripto ödemelerinin geleceği konusunda iyimserseniz, ZBC tokeninin iyi bir yatırım olabilir. Zebec’in arkasındaki ekip, finansal hizmetler dünyasında öncü olma konusunda umut ve öngörü gösteriyor ve Solana’nın hızı ve düşük maliyeti üzerine inşa ederek, özel bir şey yarattılar. Biz üretken tarım ve banka kartları için gelecek planları üzerinde çalışırken, Zebec’in geleneksel finans dünyasını alt üst etme tutkusu, ekibin attığı her adımda giderek daha olası hale geliyor.

Solana, Gemini, Launchpad Capital, Shima Capital, Coinbase, Circle gibi tanınmış şirketler tarafından desteklenen, uzmanlar tarafından gelecek için bir proje olarak görülüyor. Bu yepyeni bir proje olduğundan, yatırım yapmadan önce tüm risk faktörlerini izlemeniz ve dikkate almanız önerilir.

Zebec Protocol (ZBC) Yorum

Mevcut gelişmelerden yararlanan Zebec Protokolü, dünyanın ücretlere ve maaşlara erişime bakış açısını kökten değiştirme potansiyeline sahiptir. Bu, Zebec’in geniş bir niş kitleye hizmet ederek kendisini diğer ödeme akışlarından ve ilgili kripto projelerinden ayırmasını daha olası kılıyor.

ZBC token’larının gelecek için iyi bir yatırım olup olmadığını bilmek için ekibin Zebec protokolünün gelecekteki genişlemesine başvurabiliriz. Ekibin yakında yayınlayacağı yukarıda bahsedilen alanlardan biri de Zebec’in kendi banka kartı. Crypto.com’un kripto banka kartlarını yaygınlaştırma çabası gibi, Zebec protokolünü kullanan çalışanlar da nakitlerini gerçek zamanlı olarak fiat para birimi banka kartlarına sorunsuz bir şekilde dönüştürebilir. Bu şık banka kartları, kişisel tasarım tercihlerinize göre özelleştirilebilir.

Zebec Protocol (ZBC) Nereden ve Nasıl Alınır?

Zebec Protocol (ZBC)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu