Alibaba Ve Aerospace'den Blockchain Alanında Stratejik İşbirliği - BTC MAGAZİN

Alibaba Ve Aerospace’den Blockchain Alanında Stratejik İşbirliği

Çin e-ticaret şirketi Alibaba ile yazılım geliştiricisi ve sağlayıcısı olan Aerospace Information Co bulut bilişim, blok zinciri ve diğer teknolojik hizmetlerin geliştirilmesi için stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı.

İki taraf, bulut bilişim hizmetleri, finans ve vergilendirme, devlet işleri ve blok zinciri teknolojisi alanlarında kendi marka teknolojilerinden “kaynakları aktif olarak entegre etmek ve derinlemesine işbirliği yürütmek” için yararlanmayı kabul etti.

Aerospace Information, yeni teknolojilerin entegrasyonunu teşvik etmek için araştırma ve geliştirmede birlikte çalışmak üzere Alibaba ile işbirliği yapacak.

“Blockchain alanında, Blockchain endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için ortaklaşa bulut çözümleri sunacağız.”

Aerospace Information

Bu ayın başlarında, Alibaba Group’un başkan yardımcısı Liu Song, şirketin ekosistemi yerel yönetimlerle birleştirme olasılığıyla sınır ötesi tedarik zincirleri için blok zinciri teknolojisini uygulama planlarını açıkladı.

Ekim ayında, Alibaba, akıllı bir sözleşmede üçüncü taraf idari müdahaleye izin veren Blockchain destekli bir sistem için patent başvurusunda bulundu.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu