Band Protocol (BAND) Nedir? Band Protocol (BAND) Geleceği ve Yorum 2022

Band Protocol (BAND) Nedir?

Band Protocol, 2017 yılında Soravis Srinawakoon, Paul ve Sorawit Suriyakarn tarafından özenli ve düzenli bir şekilde kurulmuştur.

Bant Protokolü, zincirler arası bilgi alışverişini kolaylaştırmak için zincirler arası bilgi alışverişini kolaylaştırmak için zincirler arası gerçek dünya verilerini alıp teslim edebilen ve terminalleri akıllı sözleşmelerle bağlayabilen bir zincirler arası veri platformudur.

Bunu sağlayarak, Bant Protokolü blok zinciri dostudur ve gerçek dünyadaki verilerinizi doğrulayarak geliştiricilerin keşfetmesi için bir dizi yeni kullanım örneğinin kilidini açabilir. Çünkü artık gerçek dünya verilerini merkezi olmayan uygulama (DApp) mantığının bir parçası olarak kullanabilir. Spor, hava durumu, sayılar, fiyat değişiklikleri ve daha fazlası.

BAND, Bant Protokolü ekosisteminin yerel özellikleridir ve veri toplama, bu isteklerin yerine getirilmesinde yer alan doğrulayıcılar tarafından teminat olarak kullanılır. Ayrıca BandChain’de ana değişim aracı olarak kullanılır ve yatırımcılara kolaylık sağlar.

2017 yılında kurulan Band Protocol, verileri gerçek dünyadan Blockchain’e taşımayı ve alışverişini sağlamayı amaçlayan bir Blockchain projesidir. Proje, merkezi olmayan bir protokol olarak çalışıyor. BandChain blok zinciri, Oracle ağ modelini kullanır. Oracle düğümleri, veri işleme işlevlerinin yanı sıra doğrulayıcı olarak da işlev görür. Protokol, gerçek dünya verileri için bir veri tabanı ve pazar yeri olarak hareket ederek kurumsal yatırımcıları çekmeyi amaçlıyor. Proje, BAND coin adında yerel bir kripto para birimine sahip. BAND, protokoldeki farklı kullanım durumları ile ayırt edilir.

Yukarıdaki veriler hava koşulları, fiyat dalgalanmaları, maç sonuçları gibi bilgileri içerebilir. Kullanıcılar bu verileri Blockchain üzerindeki merkezi olmayan uygulamalara aktarabilir ve yeni kullanım durumları oluşturmak için kullanabilir. Kullanıcılar, BandChain ağındaki diğer Blockchain ağlarına veri aktarabilir. Blok zincirler arası entegrasyon sunan proje, çok basit bir arayüz ile akıllı sözleşme entegrasyonu da sunuyor. BandChain, birçok büyük küresel şirket tarafından desteklenmektedir. Projeye yatırım yapan şirketler arasında Binance ve Spartan Group öne çıkıyor.

BAND coin, Band Protocol ve BandChain’in yerel kripto para birimidir. Başlangıçta Ethereum blok zincirinde oluşturulan token daha sonra Cosmos’a ve sonunda protokolün özel ağı BandChain’e taşındı. Ethereum blok zinciri, Binance Smart Chain, xDai ve Fantom üzerine kurulu tokenin versiyonları da var. BAND, protokol genelinde farklı kullanım durumları için öne çıkıyor.

Kullanıcılar BAND aracılığıyla zincir içi ve zincir dışı veri alışverişi yapabilir. Protokoldeki hava durumu, vb. Merkezi olmayan uygulamalara veri aktarmak ve kullanmak için BAND gereklidir. Kullanıcılar, diğer blok zincirlerine bağlanmak ve BandChain aracılığıyla akıllı sözleşmeleri dağıtmak için BAND’ı kullanabilir.

BandChain ağının temel kripto para birimi olan BAND Coin, aynı zamanda en büyük 97. kripto para birimi olarak sıralanır. Kullanıcılar BAND tokenini sadece yatırım için değil, aynı zamanda stake etme ve verimli ağ yönetimi için de kullanabilirler. BAND Protocol Coin, teminat olarak kullanılabilir ve ağın yönetilmesine yardımcı olan veri seti token’ları satın alınabilir. bant protokolü, geliştiricilerin keşfetmesi için bir dizi yeni kullanım durumu açar ve blok zincirler için güvenilir ve doğrulanabilir gerçek veriler sağlar.

Band protocol, blok zinciri teknolojisini kullanarak gerçek dünyada işlenen verileri kaydetmeyi, akıllı sözleşme olarak kaydetmeyi ve güvenilirliğini artırmayı amaçlıyor. Bu anlamda Bant Protokolü üzerinden yapılan işlemler Blockchain Network blok zincirinde işlenir. Bu işlemler sonucunda ortaya çıkan herhangi bir değişim maliyeti veya ücreti Band tarafından karşılanır. Band protokolü ile her türlü veri kolayca akıllı sözleşmelere dönüştürülebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ariva (ARV) Nedir? Ariva (ARV) Geleceği ve Yorum 2022

Band Protocol (BAND) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Soravis Srinawakoon
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 35,191,821
  • Piyasa Değeri: ₺ 861,726,980
  • En Düşük Fiyat: ₺ 21.67
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 207.68
  • Proje Amacı: Protokol, blok zinciri teknolojisini kullanarak gerçek dünyada işlenen verileri kaydetmeyi, akıllı sözleşme olarak kaydetmeyi ve güvenilirliğini artırmayı amaçlıyor. Bu anlamda Bant Protokolü üzerinden yapılan işlemler Blockchain Network blok zincirinde işlenir.

Band Protocol (BAND) Geleceği

Band Protokolü, gerçek dünyadan veri alabilen ve zincir üstü uygulamalara açık hale getirebilen bir oracle platformudur. Platformun yerel kripto para birimi olan BAND da yerel yatırımcıların cüzdanlarında. Zincir dışı ‘ler arasında bilgi alışverişini kolaylaştırmak için API’leri akıllı sözleşmelerle bağlayabilen Bant protokolünün gelecekte daha fazla kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Bu nedenle 2022’den itibaren BAND fiyatında yükseliş hareketleri görülebilir.

Yerel BAND kripto para birimi protokolü BAND Coin, gerçek dünya verilerini ve API’leri akıllı sözleşmelerle birbirine bağlayan zincirler arası bir veri oracle platformudur. Uzmanlar, yatırımcıları BAND fiyatının 2022’de çeşitli keskin iniş ve çıkışlarla karşı karşıya kalabileceği konusunda uyarıyorlar.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Band Protocol (BAND) Yorum

Protokol, rakiplerinden daha basit, daha hızlı ve daha verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca birçok blok zinciri ve akıllı sözleşme geliştirme sistemi ile uyumludur. Bu, Band Coin’i kullanıcılar için hızlı ve kullanışlı kılan özelliklerden biridir. Bu özellikler işlem sıklığı için bir çözümdür, bu çözüm sayesinde birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi başarmış bir coindir.

Ortalamanın altında olsa da yukarı çıkacak bir histograma sahip. Çoğu yatırımcı bu grafiğe göre yatırım yapmak ister. Aynı şey Band token arz ve talebi için de söylenebilir. Mevcut durumu fırsat olarak gören ve yatırım yapan birçok insan var. Şu anda düşüşün nedeni olarak görülen enflasyon, gelecekte küçük bir düzeltme bile olsa, Band coin’in iyi bir çıkış yakalaması için iyi bir fırsat olabilir.

Band protokolü, herhangi birinin veri isteklerine yanıt başlatmasına olanak tanıyarak, sızdırma büyüleri oluşturma yeteneği sağlayarak bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak üzere tasarlanmıştır. ayrıca önceden tanımlanmış bir arabirimi çağırır ve ilave geliştirme için yalnızca birkaç satır kodla teyp protokolünden gelen verileri görüntüler. Bu arayüz, yalnızca birkaç satır kodla başlamanızı sağlayan son derece basit akıllı sözleşme entegrasyonu sunar.

Band Protocol (BAND) Nereden ve Nasıl Alınır?

Band Protocol (BAND)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu