Cardano (ADA) Balina İşlemlerinde Büyük Artış Görüyor

Kripto para birimi sektörü son zamanlarda dalgalanıyor ve piyasa değerine göre dünyanın sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano da bir istisna değil.

Son yedi gün içinde, Cardano (ADA) fiyatında %25’lik bir artış gördü ve bu, yeni adres sahiplerinin yanı sıra işlem hacimlerindeki artışla bağlantılı görünüyor. Analitik şirketi Santiment’e göre, bir milyondan fazla ADA token’ı tutan 28 benzersiz adres, bir milyondan fazla ADA depolanmış olarak ağda göründü. Veri kaynaklarına göre, Cardano’nun işlem hacmi de iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayrıca, pek çok yatırımcının muhtemelen en son fiyat artışından yararlanmaya çalışmasıyla balina işlemlerinin arttığını bildiriyor. Büyük balinalar, ralliyi hızlandırmaktan ve Cardano’yu uzun vadeli bir konsolidasyon alanına girmeye yaklaştırmaktan sorumlu olanlar arasındaydı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin Kurucusu DOGE Fiyat Düşüşüyle Ciddi Mali Kayıp Yaşadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu