Dogecoin (DOGE) 1 Doları Aşabilir mi?

Dogecoin fiyatı son 7 günde %29 arttı. Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Apple ile “Dogedaddy’s Feud” olarak bilinen tartışmasının ortasında kendi akıllı telefonunu yapmayı planladığını söylemesinin ardından artmaya devam ediyor. Bu fikir, piyasa tarafından gelecekteki DOGE kabulü için muhtemelen cesaret verici bir haber olarak görüldü.

Salı günü Dogecoin fiyatı %10’dan fazla artarak 0,093 dolardan 0,104 dolara yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, pump küçük ticaret hacimleriyle karşılandı. Lookonchain istatistiklerine göre, balinalar veya piyasayı hareket ettirenler, bir yükseliş dalgası beklentisiyle DOGE biriktiriyor.

Özellikle, tüm kripto kapitalizasyonu, bir önceki güne göre %0,84 artışla şimdi 859,97 milyar dolar. Son 24 saatteki genel kripto piyasası hacmi %3,98 artarak 46,62 milyar dolara yükseldi. DeFi’nin toplam hacmi şu anda 3,23 milyar dolardır ve 24 saatlik genel kripto piyasası hacminin %6,93’ünü oluşturur. Tüm stabilcoinlerin toplam hacmi şu anda 44.10 milyar dolardır ve kripto pazarının toplam 24 saatlik hacminin %94.59’unu oluşturmaktadır.

dogecoin grafik

Dogecoin’in mevcut fiyatı 0.1045$ ve 24 saatlik işlem hacmi 1,090,898,715$’dır. Son 24 saatte Dogecoin %0,77 düştü ve mevcut piyasa değeri 13,840,211,565$. Dolaşımda 132.670.764.300 DOGE var ve maksimum arz bilinmiyor. Özellikle, Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasını tamamlamasından kısa bir süre sonra dikkat çekici bir yükseliş gördü. Bununla birlikte, hızla geri döndü ve en büyük meme parası, yaşam boyu en yüksek seviyesinden hala %85,79 düşüşle işlem görüyor.

DOGE 1 doları kıracak mı?

DOGE’nin uzun vadeli başarısı, faydasına bağlıdır, DOGE’nin uzun vadeli başarısı, faydasına bağlı olacaktır. Tesla gibi şirketler, DOGE’u ürünleri için bir ödeme yöntemi olarak kabul etse de, kripto para biriminin hala çok fazla kullanım durumu yok. DOGE 1 doları geçebilir, ancak hepsi benimsemeye bağlıdır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İşte Ethereum Rakibi Avalanche Hakkındaki İddialar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu