En Büyük Madencilik Havuzu Merge Sonrası Ethereum Classic’i (ETC) Destekleyecek

Madencilik havuzu BTC.com, Ethereum ağı Merge ile Proof of Work’den (PoW) Proof of Stake’e (PoS) geçtiği için artık Ethereum Classic (ETC) için destek ekledi. Madencilik havuzu BTC.com ETC Pool’u 3 ay boyunca “sıfır ücretli” madencilikle başlattı.

BTC.com, Merge’den Önce ETC Madencilik Havuzunu Başlattı

BTC.com’un Ethereum The Merge Countdown’a göre, Merge’in 15 Eylül 04:44:47’de 58.750.000.000.000.000.000.000.000 TTD’de tetikleneceği tahmin ediliyor. Ağ hash oranı 891,96 TH/s’dir. Bununla birlikte, Ethereum Foundation’ın önerdiği izleyiciye göre, tahmini Merge tarihi 14 Eylül 22:49:47 UTC’dir.

Merge sonrası Ethereum madencileri açıkta kalacağı için BTC.com, Ethereum Classic (ETC) madenciliğine desteğini dile getirdi. Madencilik havuzu, madencilerin Merge’den sonra Ethereum Classic’e geçmesini sağlamak için BTC.com ETC Pool’u bile başlattı. Ayrıca, madencileri ve kullanıcıları BTC.com’u desteklemeleri için ödüllendirmek için 3 aylık bir “sıfır ücretli” ETC madenciliği başlatıldı.

Kullanıcılar, 1 Aralık’a kadar sıfır madencilik ücretinden yararlanmak için BTC.com ETC Havuzuna doğrudan ETC hash gücünü bağlayabilir.

Ethermine ve Antpool dahil olmak üzere en iyi madencilik havuzları da ETC madenciliğini desteklediklerini açıkladı ve Ethereum PoW’u reddetti. Antpool, Ethereum Classic’i desteklemek için 10 milyon dolarlık bir yatırım bile yaptı. Ayrıca yatırımlara devam etme ve ETC ödemelerini destekleme sözü verdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   10.000 Reddit Kullanıcısının Kripto Cüzdanı Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu