En İyi Oyun Şirketlerinden Biri Polkadot (DOT) İçin Ethereum’u Bıraktı, İşte Nedeni

Çok zincirli uygulama ortamına izin veren bir ağ protokolü olan Polkadot son birkaç haftada etkileyici bir gelişme aktivitesinden geçti. Benzer bir trend Şubat 2023’te de görüldü. Ancak, $DOT altcoin’i, kripto piyasasının geri kalanı gibi, genel makro çevre dinamikleri tarafından etkilendi ve bir hafta öncesine göre %7 düşüş gösterdi. Bu arada, bazı yeni girişimler ve ortaklıkların altcoin’in fiyatı üzerinde gerçek etkileri henüz gözlemlenmedi.

Dijital varlık piyasası istihbarat platformu Santiment, son 30 gün içinde Github taahhütleri açısından en yüksek gelişme aktivitesine sahip kripto ağı olarak Polkadot’un listenin başında yer aldığını açıkladı. Platformu, Kusama $KSM ve Cardano $ADA takip etti.

Yeni bir gelişmede, bir oyun teknoloji şirketi olan Mythical Games, yeni Mythos ekosistemini Polkadot’ta başlatmak için Ethereum’u terk etti ve oyun ortaklarının kendi zincirlerini oluşturmasına olanak tanıdı. Polkadot, duyuruyu şu şekilde yaptı:

“Mythical Games, Mythical Chain’in Polkadot ekosistemine geçme planlarını duyurdu ve merkezi olmayan ve birbirine bağlanabilen çoklu zincir ağı lehine Ethereum’u terk etti.”

Ancak, Polkadot fiyatı, Bitcoin fiyatı geçen hafta bir düzeltme yaşadığında büyük ölçüde altcoin piyasasını takip etti ve boğa trendi belirtileri göstermedi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitfinex'te Kredi Kartı İle Kripto Para Satın Alma Dönemi Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu