Eski BitMEX CEO’sundan Bitcoin Fiyat Tahmini

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, yakın tarihli bir tweet’inde 10.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminini yineledi.

Bu, Barry Silbert’in Digital Currency Group’un bir yan kuruluşu olan kripto para şirketi Genesis‘in, finansman olmadan potansiyel olarak iflasla karşı karşıya kalma konusunda uyarıda bulunduğu bildirildikten sonra geldi. Hayes, “İşte bu kadar. Şimdi yeniden yapılanmadaki tüm arkadaşlarım, Genesis’te onlarla bağlantı kurabileceğim birini tanıyıp tanımadığımı soracaklar.” yorumunu yaptı.

Genesis’in borç verme kolu, iddiaya göre 1 milyar dolarlık yeni finansman sağlamada başarısız olduktan sonra, 16 Kasım’da para çekme işlemlerini askıya almak zorunda kaldı. Ancak şimdilik Genesis, iflas başvurusunda bulunmayı planlamadığını söylüyor. The Wall Street Journal’a göre firma şimdi kurtarma hedefini 500 milyon dolara düşürdü.

Kripto devi Binance’in, bunun bir çıkar çatışması yaratabileceği endişesiyle potansiyel bir anlaşmayı kabul etmediği bildirildi.

Hayes, Genesis’in borç verme kolunun geri çekilmeyi askıya aldığını açıklamasının ardından Bitcoin’i 10.000 dolardan almaya hazır olduğunu söyledi. Pazartesi günü, Bitcoin fiyatı iki yılın en düşük seviyesi olan 15.479 dolara düştü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Madencilerin BTC Çıkış Hacmi %51 Arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu