Ethereum’un En Büyük İkinci Madencilik Havuzu ETC Madenciliğine Geçecek

Ethereum’un en büyük 2. madencilik havuzu F2Pool Çarşamba günü, Ethereum Merge‘den sonra, 10-20 Eylül arasında ETH madenciliğini sona erdireceğini söyledi. Dönem içindeki tüm ETH ödülleri, Merge’den sonra ödenecek. Ayrıca F2Pool, madencileri Merge’den sonra havuzunu ETC, RVN, CFX ve diğer kripto paraları çıkarmak için kullanmaya davet ediyor. Madenciler, 30 Eylül’e kadar Ethereum Classic (ETC) madenciliğinde sıfır komisyon ücretinden yararlanabilirler.

F2Pool, Merge’den Sonra ETC Madenciliğine Geçiyor

F2Pool, 2. en büyük ETH madencilik havuzu ve en iyi ETC madencilik havuzudur. F2Pool, 7 Eylül’de yaptığı açıklamada, Merge’den sonra, Ethereum PoW’dan PoS’a geçeceği için madencilik havuzunun ETC madenciliğini tamamen destekleyeceğini duyurdu.

Ethereum Foundation’a göre, Merge’in 10-20 Eylül arasında gerçekleşeceği tahmin ediliyor. F2Pool, Merge ile ETH madenciliği sona erene kadar normal şekilde çalışmaya devam edecek. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e göre, Merge büyük olasılıkla 13-15 Eylül arasında gerçekleşecek.

“Merge’e sadece 1 adım, ETH havuzumuz, TTD madenciliğin sonunu tetikleyene kadar her zamanki gibi mevcut olacak. Madenciliği yapılan ETH’nin son ödemesini almak için cüzdanınızı iki kez kontrol etmeyi unutmayın!”

F2Pool

Ayrıca F2Pool, süreçle ilgili herhangi bir sorunu önlemek için Merge sonrasında madencilere ETH bakiyesini ödemeye karar verir. Madencilerin, hesaplarına geçerli bir cüzdan adresi ekleyip eklemediklerini onaylamaları gerekiyor. Ayrıca madenciler, farklı madencilik hesapları için farklı adresler belirleyebilir.

F2Pool, madencileri Merge’den sonra ETC, RVN, CFX ve diğer kripto paraları çıkarmaya davet ediyor. Madencilik havuzu ayrıca 30 Eylül’e kadar ETC madenciliği için “Sıfır” komisyon ücreti sunuyor.

Madenciler herhangi bir Ethereum hard fork yerine ETC madenciliğine geçtikçe Ethereum Classic (ETC) desteği artmaya devam ediyor. Sonuç olarak, ETC fiyatı ve hash oranı yükselmeye devam edebilir. Ethermine, BTC.com, Antpool ve diğerleri dahil olmak üzere en iyi madencilik havuzları, Merge’den sonra Ethereum Classic’i (ETC) desteklemeye karar verdi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Fiyatı Yeni Yıl Rallisine Tanık Olacak mı? İşte En İyi Analistlerin Tahmini

Ethereum Classic Fiyatı 50 Dolara Ulaşabilir

Topluluğun ve madencilerin Ethereum Classic (ETC) desteği, ETC fiyatında güçlü bir ivme yarattı. Ayrıca, en iyi madenciler, herhangi bir Ethereum hard fork desteğini geri çevirdi.

ETC fiyatı son 2 ayda %200’ün üzerinde ralli yaparak 14$’dan 45.51$’a yükseldi. Şu anda fiyat, piyasa genelindeki satış nedeniyle son 24 saatte yaklaşık %13 düşüşle 35 $’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, Ethereum Classic hala güç gösteriyor ve Merge’den sonra fiyat 50 dolara ulaşabilir. Ayrıca, deflasyon mekanizması nedeniyle Merge’den sonra Ethereum fiyatı düşebilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu