PlayDapp (PLA) Nedir? PlayDapp (PLA) Geleceği ve Yorum 2022

PlayDapp (PLA) Nedir?

PlayDapp Token (PLA), PlayDapp Blockchain oyun ekosisteminde, oyunlarda ve küresel C2C pazarı “playdapp.com” ile NFT öğelerini satın almak ve takas yapmak için işlevi olan dijital bir varlıktır.

PLA, PlayDapp hizmet platformu aracılığıyla kripto olmayan oyun kullanıcılarını blockchain oyun kullanıcılarıyla buluşturmak istiyor. Bunu yapmak için PLA, kripto birimi olmayan oyunlar için PG çözümleri sunar. PLA, PlayDapp hizmet platformunda daha fazla kullanıcının oyun oynamasını ve kripto oyun kullanıcıları olmasını sağlamak için çeşitli blok zinciri ağları ve oyun uygulamaları sağlayacaktır.

Öte yandan, PlayDapp’in yerel token’i PLA, ERC20 standardını kullanan temel bir yardımcı program token’ıdır. PLA, kullanıcı işlemlerini işlemek için birincil değiştirilebilir token görevi görür. Oyun dApp operatörleri veya geliştiricileri, PLA makul derecede küçük bir işlem ücreti ödedikten sonra her satın alma veya oyun içi işlemde PLA alır.

PLA, bir blockchain oyun platformu ve değişmez token pazarı (NFT) olan PLA’ya güç veren Ethereum odaklı bir token’dır. PLA, PlayDapp’te işlemleri işlemek için ana token görevi görür. Oyun geliştiricileri, kullanıcılar oyun içi satın alma işlemi yaptığında da PLR alabilir.

PlayDapp’in yerel simgesi PLA, ERC20 standardını kullanan temel bir yardımcı program simgesidir. Oyun dApp operatörleri veya geliştiricileri, PlayDapp’ten oldukça düşük bir işlem ücreti düşüldükten sonra, her satın alma veya oyun içi işlemde PLA alır.

PLA, merkezi olmayan oyunların birbirine bağlı bir ekosistemi olarak hareket eder. DeFi ve P2E oyunlarının bir karışımı olan GameFi, şimdi her zamankinden daha popüler. Kullanıcılar, platformda oynamak için kripto para birimi şeklinde ödüller kazanırlar. Bu kazançlar daha sonra ticaret stratejinize uyacak şekilde takas edilebilir, stake edilebilir veya HODLed olabilir.

PLA, oyuncak oyun pazarında neden olan çeşitli sorunları hafifletmeyi amaçlamaktadır. Play to Win, kullanıcıların ödül kazanmalarına ve oyun ekosisteminden elde edilebilecek diğer varlıklar için ticaret yapmalarına olanak tanıyan video oyunlarını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Kazan-kazan oyun endüstrisi konseptte devrim yarattı.

PLA, uyumlu NFT’lerin entegrasyonuyla NFT oyun konseptini daha da ileriye taşıyor. Bu dijital varlıklar, PLA oyun ağının tamamında kullanılabilir. Bu strateji, genel kullanılabilirliklerini ve taleplerini artırdığı için NFT’lere değer katar. Ayrıca PLAgeliştiricilerinin daha zengin ve etkileşimli dijital manzaralar oluşturmasını sağlar.

PlayDapp (PLA) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Brian Choi
 • Yayınlanma Yılı: 20.10.2020
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 700,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 362,829,427
 • Piyasa Değeri: ₺ 3.378.567.997,37
 • En Düşük Fiyat: ₺ 1,54
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 58,53
 • Proje Amacı: PLA projesinin temel amacı, kullanıcıların NFT’leri ve oyun varlıklarını farklı başlıklarda kullanabilecekleri, birlikte çalışabilir bir blockchain oyun portföyü geliştirmektir.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Orchid (OXT) Nedir? Orchid (OXT) Geleceği ve Yorum 2022

PlayDapp (PLA) Yorum

PLA coin, oyun endüstrisini ve kripto topluluğunu bir araya getirerek farklı bir kripto para sistemi oluşturdu. PLA, oyunların PLA kullanılarak oynanabilmesi için ana ağı oluşturmuş ve ödül dağıtımı yapılmıştır. Ve bu ödüller gerçek PLA işlemlerinde kullanılabilir.

PLA, gelecekte daha fazla kullanıcı, daha fazla eşleşme, daha fazla oyun ve daha fazla özellik ile güçlendikçe borsada güçlü bir konum kazanıyor gibi görünüyor.

PLA token’ın tanınırlığı arttıkça, büyük borsalarda listelenmesi artacaktır. PLA Coin, birçok kurumsal yatırımcı ve ortağı bir araya getiren bir platformdur. Binance gibi küresel bir kripto piyasası lideri listesinde yer almayı başaran PLA Coin’in popülaritesi artıyor ve yatırımcılar bu ilgiye karşılık yatırımlarını artırdı.

PlayDapp (PLA) Geleceği

PLA projesi, profesyoneller tarafından yürütülen en önemli girişimlerden biridir. Geliştiricilerinin büyük teknoloji şirketlerinde çalışmış ve deneyim sahibi olması, vaat edilen misyonun yerine getirilebileceğine olan inancı güçlendiriyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

PLA Coin, sunduğu alternatif ve interaktif oyun seçeneklerinden doğrudan ayırt edilebilir. Binance ve Coinbase gibi büyük kripto borsalarının desteği sayesinde kısa sürede popülerlik kazandı. Yaşadığı büyük düşüş, yatırımcıların PLA Coin’in geleceği hakkındaki görüşlerini etkileyerek varlığın Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerine kıyasla riskli olduğu inancına yol açtı.

PlayDapp (PLA) Nereden ve Nasıl Alınır?

PlayDapp (PLA)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • Binance
 • MEXC
 • Crypto.com Exchange
 • Phemex
 • BingX

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu