Tether Tron Ağında 100 Milyon USDT Bastı - BTC MAGAZİN

Tether Tron Ağında 100 Milyon USDT Bastı

  • Tether Hazinesi 100 milyon USDT daha bastı, Tether CTO Paolo Ardoino bunu netleştirmek için devreye girdi. Bundan önce Hazine’den Houbi’ye 20 milyon USDT gönderildi.

Whale Alert, topluma büyük bir USDT tutarının başka bir emisyonu hakkında bilgi verdi.

Twitter botu, Tether Hazinesinde 100 milyon Tether’ın stabilcoinin basıldığını tespit etti.

100 Milyon USDT-Tron Basıldı

Topluluk, Tether’ı suçlayan yorumlar yayınlamaya başladığında, Tether’in CTO’su ve Bitfinex borsası Paolo Ardoino, topluluğu sakinleştirmek için adım attı.

Bu 100 milyon USDT’nin Tron blok zincirinde bir envanter yenilemesi olduğunu söyledi – gelecekteki ihraç talepleri için yetkili ancak verilen bir işlem değil.

Tether, Nisan 2019’da Tron zincirine genişledi ve USDT-Tron stabilcoinini piyasaya sürdü.

Bununla birlikte, kullanıcılar Ardoino’nun açıklaması konusunda sürekli şüpheli görünüyorlar ve sürekli yeni USDT ihraçlarını şu anda Fed Reserve tarafından yapılan nicel genişleme ile karşılaştırılıyorlar.

Bundan önce, Whale Alert, Tether Hazinesinden Huobi borsasına 20 milyon Tether’ın gönderildiğini bildirdi.

CZ Binance USDT-Tron Hakkında Yorum Yaptı

Btcmagazin tarafından daha önce bildirdiği gibi, Binance’ın şefi Changpeng Zhao, topluluğa Binance’ın neden Tron’da yayınlanan USDT’nin yüzde yetmişini tuttuğunu açıkladı (Huobi’nin bu stabilcoinin sadece yüzde on beşini elinde tutmasına kıyasla).

CZ, Binance’ın farklı blok zincirlerine dayanan USDT versiyonları arasında hiç favorisi olmadığını belirtti. Ancak, kullanıcıların favarosi var görünüyor, diyor.

Binance’de kullanıcılar tarafından tutulan varlıkların, bu coinlerin Binance tarafından tutulduğu anlamına gelmediğine dikkat çekti.

Ethereum Tabanlı USDT En Popüler Olmaya Devam Ediyor

Şu anda, Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, en popüler USDT sürümü Ethereum tabanlı sürümdür.

Mayıs ayı sonunda, analiz şirketi Ethereum’da her saat yaklaşık 1.850 yeni USDT adresinin ortaya çıktığını gösteren bir grafik paylaşmıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu