16 Ekim 2020 Cardano Fiyat Analizi

Bitcoin‘deki son fiyat düşüşü, Ekim ayı başındaki düşüşün ardından, satıcılar ticaret grafiklerindeki kontrolü tekrar ele geçirdiği için altcoin fiyatları üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu.

Birkaç tanesi hariç, neredeyse tüm kripto piyasası bir kez daha kırmızıya boyandı. Cardano, trend çizgisinin altında düşüş eğilimine tanık olduğu için güçlü satış duyarlılığı sergiliyor.

Cardano [ADA]

En büyük dokuzuncu kripto para birimi olan Cardano, pazartesiden bu yana fiyatta %11’lik bir oranla düştü. Altcoin, neredeyse %3’lük günlük kayıplar (düşüşler) kaydetti ve bu da fiyatlarını 0,1033 dolar seviyesine düşürdü.

Büyük fiyat düşüşü, 0,1042 dolarlık önemli destek seviyesinin altına sarktı ve ayrıca iki hareketli ortalamanın çok çok altında bir istikrar kaybına tanık oldu.

Aslında, açık bir düşüş senaryosu gözükmekte; 50 dönemlik SMA, 20 SMA’nın üzerinde yer alıyor ve bu, ayıların kısa-orta vadede satış ivmesi kazandığını gösteriyor.

Hem MACD hem de sinyal hatları sıfır çizgisinin altına düştüğü için MACD de oldukça düşüş sinyali gösterdi ve 0.1007 dolarlık bir sonraki desteğe kadar başka bir satış olasılığını gösteriyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın