Ünlü İsimlerden Bitcoin’e İlişkin Tahminler: BTC Yükselişe Devam Edecek mi Yoksa Dibe mi Vuracak?

Son zamanlarda, Bitcoin fiyatı için öngörülen pek çok tahmin, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 $’a kıyasla 100.000 $ ile 1 milyon $ aralığında yer alıyor.

Eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, BTC’nin 90 gün içinde 1 milyon $’a yükseleceğini öngördüğü Mart 2023’te haberlere konu oldu.

Standard Chartered Bank son tahmininde, Bitcoin’in 2024 yılı sonuna kadar 100.000 $’ın üzerine çıkabileceğini ve kripto kışının geride kaldığını öngördü.

Efsanevi trader Peter Brandt, son 24 ayın davranışlarını göz önünde bulundurarak Bitcoin fiyatının olumlu görünümünü dile getirdi. Daha önce trader, Bitcoin fiyatının 40.000 $ aralığına ulaşabileceğini öngörmüştü. Brandt, son iki yıldaki Bitcoin hakimiyet desenindeki dalgalanmaları referans alarak, mevcut seviyeden bir çıkış görülürse BTC fiyatında büyük bir yükselişten umutlu olduğunu söyledi.

“Bitcoin Hakimiyet grafiği, 24 aylık bir dikdörtgen oluşturdu ve birden çok üst ve alt sınır teması gösterdi. Şimdilik, bu sınırlayıcı aralık. Ancak, bu aralıktan kararlı bir çıkış büyük bir anlam taşıyacaktır.”

Peter Brandt

Genel olarak, ileriye dönük olarak Bitcoin, büyük kripto varlıklarının toplam piyasa değeri içinde %45’lik payıyla tek “Kral” olabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Spot Bitcoin ETF İyimserliği Yükseliyor: ABD'nin Kripto Tutumu Değişiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu