Binance, SEC ile Anlaşmaya Vardı; Bitcoin ve Altcoin’ler Yükseliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ve yan kuruluşu Binance.US, Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile bir anlaşmaya vardı. Bu anlaşmanın bir federal hakim tarafından onaylanması bekleniyor.

Anlaşmaya göre, sadece Binance.US çalışanları Amerikan borsasındaki müşteri hesaplarına erişebilecek. Binance Global yetkililerinin, tüm cüzdanların ve Binance.US’nin sistemlerine erişimi engellenecek.

Anlaşma, Binance’in ABD merkezli operasyonları üzerindeki varlık dondurma emrinin işlerini sonlandırma riski yarattığı bir dönemde geldi. Surpriz bir şekilde, SEC, Binance’in ABD’deki yan kuruluşu üzerindeki kontrolleri hafifletti ve iki taraf arasında bir anlaşmaya varıldı, federal hakimden onay bekleniyor.

Bu arada, kripto para piyasası toparlandı ve Bitcoin ile Ethereum‘un fiyatları yaklaşık %4 artarak sırasıyla 26,520 dolar ve 1,740 dolara ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   OKEx'te Bitcoin Vadeli İşlemlerine Açık Faiz 1 Milyar Doları Aştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu